Restaurant Saranda - Fortesë Rahovec, Kosovo. Chicken Joint. Qendra për Punë Sociale. Qendra për Punë Sociale - Rahovec Rahovec, Kosovo. Government Organization. Motel Restaurant Apollo E Re Xërxe Rahovec, Kosovo. Family Style Restaurant. Furra Pashtriku Rahovec, Kosovo. Local business.

4907

Ju njoftojmë se nga sot “Restaurant Saranda - Fortesë” do te punoj vetem me porosi. Orari nga ora 11:00 deri ne 19:30 Tel: 044 203 894 dhe 049 646 221 Për sigurinë tuaj dhe tonë; Bazuar në rregulloret dhe urdhëresat e parashtruara nga MSH dhe Qeveria e Kosovës, është bërë dezinfektimi i hapësirave të lokalit tonë. Faleminderit!

Faleminderit! NEAR Restaurant Saranda - Fortesë Fshati Gexhë- është një fshat i vogël,i cili gjendet në komunën e Rahovec-it.Numëron afro 800 banorë dhe 140 shtëpi. Gexhë/Rahovec Restaurant Saranda - Ofrojmë hapësirë të mjaftueshme për ahengje të ndryshme, specialitete ushqimore, pije të ndryshme duke filluar nga llojet e ndryshme të kafesë deri tek pijet freskuese alkoolike dhe joalkoolike. Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6 686 pëlqime · 37 duke folur në lidhje me këtë · 11 614 ishin këtu.

Restaurant saranda rahovec

  1. Tm consultant
  2. Postnord arvika lediga jobb
  3. Vapenforordningen
  4. Steelseries trådlöst headset
  5. Kolerakyrkogård fagersta
  6. Skapa gmail företag
  7. Kristianstad sparbankshuset
  8. Naturskyddsföreningen cirkulär ekonomi

044 203 894 049 646 221 Restaurant Saranda, Rahovec Picture: Beer - Check out Tripadvisor members' 25 candid photos and videos. Restaurant Saranda, Rahovec Picture: Best Chicken in the World - Check out Tripadvisor members' 3 candid photos and videos of Restaurant Saranda Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6,746 पसंद · 18 इस बारे में बात कर रहे हैं · 11,676 यहाँ थे. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit.

Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6 687 pëlqime · 33 duke folur në lidhje me këtë · 11 615 ishin këtu. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221

Restaurant Saranda, Rahovec Picture: Beer - Check out Tripadvisor members' 25 candid photos and videos. Pronari dhe stafi i Restaurant Saranda, me rastin e muajit të agjërimit, uron shqiptarët e besimit myslimanë për fillimin e Ramazanit. Shëndet, mirëqenie dhe agjërim të lehtë në muajin e Ramazanit. Restaurante Restaurant „Natyra“ Fortesë Adresa: Rahovec Telefoni: +383 (0) 43 594 444 +383 (0) 45 646 060 Web: Restaurant Saranda – Fortesë Adresa: Rahovec Telefoni: +383 (0) 44 2… Restaurant Saranda, Rahovec: See unbiased reviews of Restaurant Saranda, rated 5 of 5 on Tripadvisor and ranked #2 of 8 restaurants in Rahovec.

8 Aug 2020 All info on Restaurant Saranda - Fortesë in - Call to book a table. View the menu, check prices, find on the map, see photos and ratings.

044 203 894 049 646 221. Restaurant Saranda - Fortesë Rahovec, Kosovo. Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6,667 likes · 109 talking about this · 11,604 were here. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit.

6,745 likes · 20 talking about this · 11,674 were here. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit.
Ingen adress

Restaurant saranda rahovec

044 203 Restaurant Saranda, Rahovec: ดูรีวิวที่เป็นกลางRestaurant Saranda ที่ได้รับการจัดอันดับเป็นอันดับที่ 5 บน Tripadvisor และได้รับการจัดอันดับเป็นอันดับที่ 2 จาก 8 ร้านอาหารใน Rahovec 2020-02-12 · Restaurant Saranda: Best chicken I've ever had - See traveler reviews, 3 candid photos, and great deals for Rahovec, Kosovo, at Tripadvisor. Restaurant Saranda, Rahovec: Katso puolueettomat arvostelut paikasta Restaurant Saranda, joka on sijalla 5/5 Tripadvisorissa ja sijalla 2 8 ravintolasta Rahovec. Restaurant Saranda - Restauranti “Saranda” përveç bar restaurantit në të cilin ofron ushqime tradicionale, ushqime të shpejta dhe pije alkoolike dhe joalkoolike, gjithashtu ofron edhe sallë dasmash dhe hapsira për çdo lloj ngjarje.

Local business. n'konak Rahovec, Kosovo. Local Business. Other places that are popular right now.
Dubbade däck släpvagn

Restaurant saranda rahovec hyra små lastbilar
dansk valutakurser
content innovation
jagarskolan ljudbok
ica husby erbjudande
sundby skola

Bedste restauranter i Rahovec, Kosovo: Se Tripadvisor-rejsendes anmeldelser af restauranter i Rahovec, og søg på køkken, pris, sted og meget mere. Rahovec. Ferie i Rahovec Hoteller i Rahovec Pakkerejser til Rahovec Flyrejser til Rahovec Restaurant Saranda. 1 anmeldelse

Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit.